Lauras Dreižes ”Laimes monitorings”

Laura Dreiže ir latviešu meitene, apmēram 22.g. veca. Šī ir meitenes, ja nemaldos, trešā izdotā grāmata, un meitene raksts F&F žanrā.

Laimes monitoringa galvenā varone ir Eiverija. Notikumi risinās 2100. gadā. Stāsts ir tāds, ka pilsētā ir kāds busiņš, kuram piekļūstot tuvāk kļūst vieglāk ap sirdi, respektīvi, tas dara cilvēku laimīgāku. Ir izveidojušās divas komandas, kuras sacenšas par piekļūšanu tuvāk busiņam. Komandu sastāvos ir jaunieši, kuri dzīvo nomales rajonos, pamestās mājās. Protams, ir jābūt dzīves bojātājiem, kuri šajā grāmatā ir tīrītāji. Tīrītāju uzdevums ir notvert nelegālos nomales iedzīvotājus un iebāzt iestādē, kas līdzīga cietumam. Pēc kādas neveiksmīgas busiņa ķeršanas, Eiverija nolemj pamest sava brāļa komandu un doties pie sāncenšiem. Tur, protams, viņa sastop savu lielo mīlestību, kura, patiesībā, stāsta centrā ir vairāk kā pats busiņš.

Dreižei viennozīmīgi ir izdoma, jo, manuprāt, busiņš ir diezgan oriģināls un romāns ir pilns ar dažādām niansēm. Lielākais mīnuss šajā grāmatā man šķita varoņi. To personības nebija izstrādātas īsti līdz galam, līdz ar to arī sarunas un joki bija neizdevušies. Varētu būt labs scenārijs filmai[manuprāt, iznāktu patiesi laba spriedzes filma], bet kā pie grāmatas būtu jāpiestrādā vēl un vēl. Idejai patiesi ir potenciāls,
Starpcitu, dievinu vāka dizainu.

5,5/10

Advertisements

3 thoughts on “Lauras Dreižes ”Laimes monitorings”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s