Erina Morgensterna “Nakts cirks”

Tāds šarmants, dzirksteļains un pārsteidzošs romāns. Vislabāk, viennozīmīgi, patika tas, ka nevarēju un nesanāca paredzēt nākamo gājienu.

Romāns par cirku. Cirks, kurš tikai naktīs darbojas. Tas nemitīgi ceļo pa visu plašo pasauli. Jebkurš, kurš apmeklējis šo cirku, to nespēj aizmirst, jo ko tik iespaidīgu dzīvē bieži negadās redzēt. Ilūzijas, vēlmes, ugnus, kārtis, pulksteņi, kaķi, sarkanas šalles un āboli. Bet, ja nu tomēr cirks nav tikai cirks? Cirkā satiekas Marko un Sīlija. Sākumā viņi nemaz nemana, kas ir kas. Bet to, ka abiem varoņiem pirms daudziem gadiem pirkstā iededzināts gredzens, lasītājs gan zin. Un nav tas mīlasstāsts, kur kāds labdaris sasaistīja abus, lai augtu skaista mīlestība, nebūt ne. Tur apakšā kas daudz nezināmāks, tumšāks, maģiskāks. Kā jau teicu, grāmatai grūti bija paredzēt nākamās nodaļas vai notikumu atrisinājumu, tāpēcnemaz neiedomājieties, ka no šī apraksta visu grāmatu sapratīsiet, tur apakšā tomēr vēl kas slēpjas.

Grāmata ļoti labi, skaisti un intriģējoši uzrakstīta. Ziniet, kā reizēm gribas palasīt g9df0ec2891ddd349894d3858dc4fe7acrāmatu, lai acis nogurtu un varētu ātri aizmigt, jo rītdien agri jāceļas? Paņemot šo grāmatu, es nereti attapos pēc divām stundām, kad meigs nu galīgi vairs nenāca, tomēr apstāties lasīt arī nav iespējams. Viena no skaistākajām un labākajām grāmatām, ko esmu lasījusi.

9/10. No grāmatām, ko ieteikt un neieteikt, šo noteikti iesaku! Lai maģiski un naksnīgi lasās! 🙂

Advertisements

One thought on “Erina Morgensterna “Nakts cirks”

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s